Hakkımızda

Ratden Yapı Hakkımızda

Ratden Yapı Cephe projelendirme kadrosu tecrübe ve yenilikle özleşmiştir. Çalışma prensiplerimizde müşteri memnuniyeti kalite yönetimi sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi, kalite politikası olarak benimsemiştir.

Giydirme cepheler, mimar ve mühendislerin saygınlık ve yüksek yapılar gibi özel uzmanlık isteyen ve standart tasarımlardan ve detaylardan bu özelliği ile ayrılan, modern yapı tekniklerinin kullanıldığı, bilgi ve deneyimin ön plana çıktığı sistemleridir.

Fonksiyonel, estetik ve hafif olmalarının yanı sıra güneş ışınları, yağmur, gürültü ve diğer çevresel zararlardan korunması, olası şekil hatalarını gidermesi, renk ve doku bozukluğu gibi estetik kusurların bulunmayışı, yalıtım ile enerji tasarrufu sağlaması gibi çeşitli faydalara sahip oluşu neden tercih etmeliyim sorusunun yanıtıdır.

Vizyon

Verdiğimiz hizmetin üretim şekli, sistemi, teknolojisi, yeri, zamanı, niteliği ya da niceliği değişse de bizim için esas olan, yaptığımız işin kalitesi ve sizlerin memnuniyetidir.

Ratden Yapı Cephe Sistemleri olarak vizyonumuz, müşterilerimiz için çözümler sunarken, modern yapı standartlarını geliştirmektir.

Misyon

Çalıştığımız projelerdeki temel hedefimiz malzemelerde ve uygulamada kaliteyi en üstte tutarak özgün yapılar ortaya çıkarmaktır.

Ratden Yapı Cephe Sistemleri olarak geleceğin yapılarının oluşturulmasına sağladığımız katkılardan gururluyuz.

Yarının projelerinde bir arada çalışmak üzere…